Poznaj Imperial Life Science

O nas

Imperial Life Science

Jesteśmy dostawcą produktów najwyższej jakości, które przed dopuszczeniem na rynek przechodzą szereg badań. Naszym celem jest dostarczanie substancji, które spełniają międzynarodowe standardy.

Substancje w formie liofilizatu są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak temperatura, czy światło. Dzięki ich temu transportowanie oraz przechowywanie nie wymaga dodatkowej ochrony.

Do każdego produktu dodajemy wodę dzięki której otrzymany produkt jest od razu gotowy do użycia. Ciecz jest zamykana w sterylnej próżniowej komorze ponieważ nie dopuszczamy do rozwoju bakterii, które mogły by zniszczyć związek po rozpuszczeniu.

Referencje Klientów

Produkty dostarczone na drugi dzień. Bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu. Kontak ze sklepem jest nieprzerwany. Informują o każym etapie na którym znajduje się zamówienie. Polecam Imperial Life Science.

Wojciech

Klient

Bardzo wygodnym jest to, że produkty są dostarczane w zestawie z wodą. Nie musiałam dodatkowo zamawiać rozpuszczalnika. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest od razu precyzyjnie odmierzona objętość.

Robert

Klient

Polecane Produkty

Przewiń na górę